Последњи други кош донео је победу Тарзанима из Баскета

Кошаркашки клуб Маниса Буиуксехир Беледииеспор угостио је Онво Буиукцекмеце у Маниси. Гостујући тим је добро почео меч и затворио прву трећину са 27-24.

Док се у другом периоду водила жестока борба, Ајберк Олмаз је обезбедио изједначење са 11 поена без промашеног шута. Прво полувреме завршено је Онво Буиукцекмеце-ом који је водио 54-49.

Тарзанс из Поте, који је друго полувреме започео великим напором у нападу и одбрани, показао је ефектан учинак са Паком Крузом, Фатсом Раселом и Рајаном Лутером. Водећи са 75 поена разлике са скором 60-15, Маниса ББСК остварила је највећу разлику на мечу. Зелено-бели тим успео је да у завршни период уђе са резултатом 75-68 против Онвоа Буиукцекмецеа, који је критично погодио у последњој епизоди.

Маниса ББСК, која је успела да поведе у последњим минутима последњег периода, ухваћена је од стране свог противника који је уписао друге шансе уз офанзивне скокове које је давао. За 24 секунде до краја игре, Онво Буиукцекмеце је погодио тројку са Ианницк Франкиејем и повео 3-93. Тарзанс из Поте, који је погодио Пако Круза у последњем нападу меча, победио је у мечу који одузима дах резултатом 92-94.

Пако Круз је постао најкориснији играч утакмице са 28 поена, 5 асистенција и 4 скока. Фатс Расел је још једно име које се истакло учинком од 22 поена и 8 асистенција. Рајан Лутер је имао дабл-дабл са 14 поена и 11 скокова. Ајберк Олмаз постао је још један двоцифрени стрелац у тиму, постигавши 14 поена без промашеног шута. Емануел Тери је меч завршио са 9 поена, Бариш Чаган Озкан са 3 поена, Мустафа Баки Герир и Еге Арар са по 2 поена.