Поиразıнове ћерке изгубљене од Јаликавака код куће

Такмичећи се у Супер лиги за жене у рукомету, Бурса Буиуксехир Беледииеспор је у 21. недељи на свом терену изгубила са 30-26 од Армаде Пракис Иалıкавак.

Бурса Буиуксехир Беледијеспор, који је на 18. месту са 7 победа у 7 мечева у лиги, суочио се са противником на 18. месту са 15 победа у 3 мечева у Хали спортова Муданиа. Није могао да почне меч како је желео против свог противника, изгубивши са 40-26 у првој половини лиге. Међутим, Појразове кћери су се брзо опоравиле, 12. 8-7 заостатка у овом минуту. Док је протекао 15. минут меча при вођству гостију 10-8, Бурса Буиуксехир Беледијеспор није могао да спречи повећање разлике и прво полувреме је завршио са резултатом 16-11.

Бурса Буиуксехир Беледијеспор је веома ефектно почео друго полувреме, смањивши заостатак и поравнавши резултат са 38-18 у 18. минуту. Међутим, у следећој епизоди, Поиразıн Кıзларı, који је избачен из игре због контроверзних судијских одлука, није могао да спречи свог противника да поново добије предност. У немогућности да спречи повећање разлике, Бурса Буиуксехир Беледијеспор је изгубио меч са 30-26. Бурса Буиуксехир Беледијеспор ће играти у гостима против Иенимахалле Беледијесија у понедељак, 29. априла, последње недеље регуларне сезоне.