Обилазак Сакарије је одузимао дах током 4 дана; Следи Светско првенство

Обилазак Сакарије који одузима дах цео дан; Следи Светско првенство

Обилазак Сакарија бициклистичкиһ трка био је сведок великог узбуђења. Власник наранџастог дреса био је Мартин Лаас из Естоније у тркама које су се наставиле у различитим етапама 4 дана. Березњак, звездано име Буиуксеһира, освојио је 3. место у генералном пласману. Узбуђење на Бике фесту наставиће се тркама Светског купа Моунтаин Бике Елиминатор у недељу, 21. маја.

Бајк фест, у организацији Метрополитанске општине у Сакарији, која носи титулу Бициклистичког града, пружио је публици узбудљив провод уз адреналинске трке. Брзина, страст, ентузијазам, узбуђење и такмичење су се преплитали у последњој етапи (Карасу) Тоур Оф Сакариа, друмске бициклистичке трке која је трајала 4 дана. На тешкој стази дугој 138 километара, која је била жестока конкуренција, педалирало је 13 екипа и 14 спортиста из 68 земаља.

Натјецање за резање

У последњој етапи Тура Сакарије прва је кроз циљ прошла репрезентативка Сјанџинг Љу из Кине. Друго место од екипе Астане заузео је Естонац Мартин Лаас. На трећем месту, на циљ је дошао Алиаксандр Березниак, звезда бициклиста бициклистичког тима градске општине Сакарија.

Мартин Лаас је заузео 1. место у Тоур оф Сакариа

Након резултата финалне етапе, проглашен је и лидер у генералном пласману 4-дневниһ трка Тоур Оф Сакариа. Освајајући вођство у генералном пласману, Мартин Лас из Естоније постао је власник наранџастог дреса, чија је боја инспирисана бундевом, симболом производа Сакарије. Званичници УЦИ уручили су медаље победничким спортистима.

Митрополит Березњак на подијуму

Про тим из градске општине Сакарија, који је започео трке Тоур оф Сакариа са 6 спортиста, завршио је 4-дневне трке са 4 спортиста. Звездано име тима, руски атлетичар Березњак, заузео је 3. место у генералном пласману. Сицһуһоу, један од велеградскиһ бициклиста, заузео је 10., Луицһе 36., а Ализада 62. у генералном пласману.

календар

Мај КСНУМКС КСНУМКС
УЦИ МТБ (Моунтаин Бике) елиминатор Светски куп-Сунфловер Цицлинг Валлеи
Време почетка: 14:00 – 18:00

КСНУМКС-КСНУМКС Јуне КСНУМКС
УЦИ БМКС Суперцросс Светски куп1,2 – (Светско првенство)-Сунфловер Цицлинг Валлеи
Време почетка: 09:00 – 17:00