Фантариум24 Бесиктас Гиресунспор гледај меч уживо Јустин ТВ Пассвордлесс Селцук Спортс Бјк Гиресун линк уживо

Гледајте Фантариум Бесиктас Гиресунспор пренос уживо

Лидер Бешикташ ће се суочити са Гиресунспором на терену у 28. недељи Спор Тото Супер лиге. Гиресунспор има предност у утакмицама које је Бешикташ играо са Гиресунспором у Супер лиги последњих година. Навијачи који желе да гледају Бесиктас Гиресунспор меч уживо траже како да гледају БЈК Гиресун меч уживо бесплатно. Селцук Спортс Бесиктас Гиресунспор пратите уживо меч Беин Спортс 1 Јустин ТВ Фреезе Фантариум24 Нетспор Бјк Гиресун уживо гледајте нелегалну везу. Када ће меч Бесиктас Гиресунспор бити емитован уживо?

Селцук Спортс Бесиктас Гиресунспор гледа уживо

KadıköyБешикташ, који је променио баланс у лиги рушењем Фенербахчеа у Турској, угостиће Гиресунспор како би повећао свој победнички низ на 5 утакмица. Када је утакмица Бешикташ-Гиресунспор, у које време, на ком каналу? Одговори на питања, могуће 11-ице и детаљи пре меча су у нашим вестима. KadıköyБешикташ, који је савладао Фенербахче са 4-2 и подигао морал, угостиће Гиресунспор у 28. недељи Супер лиге. Ученици Шенола Гунеша рачунају да ће по други пут ове сезоне ухватити серију од 5 мечева тако што ће победити репрезентативца Црног мора. Учинком победе Фенербахчеа, очекује се да навијачи вечерас у потпуности испуне стадион.

Тарафтариум24 Бешикташ Гиресунспор ватцх ливе матцх

Бешикташ и Гиресунспор ће се суочити на стадиону Водафон Парк у 28. недељи Спор Тото Супер лиге. Судија Атила Караоглан звиждаће у борби две екипе која почиње у 20.30. Помоћници Караоглана биће Џејхун Сесигузел и Абдулах Бора. Сарпер Бариш Сака биће 4. судија меча, док ће Озгур Јанкаја седети на ВАР седишту на утакмици. Волкан Баиарслан и Сулеиман Озаи ће пратити Ианкаиа у АВАР-у.

Јустин ТВ Бешикташ Гиресунспор погледајте линк уживо

Камерунска звезда црно-белих Винцент Абубакар је имала спор почетак свог трећег мандата у Црном орлу. Искусни нападач, који је ћутао у прва 4 меча, оставио је трага на последња 4 меча. Успјешни играч, који је свој квалитет показао са 4 гола против Анкарагуцуа, Башакшехира, Истанбулспора и Фенербахчеа, вечерас планира да постигне гол против Гиресунспора.

Утакмицу Бешикташа Гиресунспора погледајте на ТВ Селцук Спор.

Настављајући ефектан наступ у тимском раду који се спроводи током целе недеље, име има за циљ да донесе победу свом тиму и повећа број бодова на 5 у низу головима које ће данас постићи. Тренер Шенол Гунеш има пуно поверења у Абубакара пред вечерашњи меч... Искусни тренер ће играти на офанзивној линији; епска битка

бесиктас Гиресунспор У које време ће се меч преносити уживо?

Утакмица Бешикташ – Гиресунспор, која се вечерас игра на Водафон парку и почиње у 20.30, преносиће се уживо на беИН Спортс 1. Праћење резултата уживо током 90 минута, које ће режирати Атилла Караоглан, биће у нашим вестима.

Бешикташ-Гиресунспор вероватних 11с:

бесиктас: Мерт, Онур, Саисс (Нецип), Цоллеи, Масуаку, Редмонд, Салих, Хаџиахметовић, Гедсон, Ценк, Абубакар

Гиресунспор: Ферхат, Алпер, Аријас, Перез, Хајрулах, Борја, Мејиа, Геркем, Мерт, Савићевић, Бајић

бесиктас 2-1 Гиресунспор уживо коментар утакмице

3′ Ченк Тосун је добро шутирао главом, али је голман Ферхат лако доминирао лоптом која је пала на њега.

5′ Голом Нејтана Редмонда Ферхат је поново преузео контролу над лоптом.

10′ Постоји тензија између Алексиса Переза ​​и Винсента Абубакара. Абубакар је реаговао на Перезову интервенцију. Тензија није порасла интервенцијом осталих играча.

13′ Сјајан напад Редмонда, Ченк Тосун је снажно шутирао, али је лопта отишла са врха.

21′ Ријад Бајић погађа за Гиресунспор. Бајић, који је дочекао лопту у шеснаестерцу, успео је да јури Мерта Гунока.

23′ Винцент Абоубакар шутира из веома добре позиције, али не може да савлада Ферхата Каплана.

30′ Ченк Тосун се састаје са голманом који је далеко иза одбране. Голман Гиресунспора Ферхат Каплан направио је две одбране са прве позиције за 8 минута.

34′ Повређени Ценк Тосун није могао да настави утакмицу. Заменио га је Гедсон Фернандес.

37′ Бешикташ изборио пенал. Алексис Перез је интервенисао у лопти коју је Салих хтео да напуни.

39′ Винцент Абубакар је са беле тачке послао лопту у различите углове голмана.

42′ Рацхид Гхеззал се састаје са лоптом.

45+1′ Играч Гиресунспора Алпер је са сет лоптом ударио главом у слободну позицију, али је лопта отишла лоше.

45+2′ Кувас добија жути картон после жестоких примедби.

45+5′ Абубакар чисти мрежу са десне дијагонале. Камерунски нападач стао је испред Алексиса Переза ​​у Гиресунспору и одушевио се голом. У почетку меча дошло је до напетости између двојице играча.

Гледајте утакмицу Селцук Спортс Бесиктас Гиресунспор уживо Тарафтариум24 Јустин Тв Јестиаиин Кралбозгунцу Фрее Беин Спортс Бјк Гиресун гледајте меч селцукспор Гледајте меч Бесиктас Гиресун Гледајте меч Бесиктас уживо Гледајте меч Бесиктас уживо Гледајте меч Бесиктас уживо Гиресун тв Бесиктас Гиресун Гиресун лог24 Бјк Ватцх Гиресун гледај меч Беин Спортс Бјк Гиресун Кралбозгунцу Нетспор Селцук спор тв хд Бјк Гиресун нешифровано гледати јестиаиин Донмадан Бесиктас Гиресунспор уживо гледати Нетспор Бјк Гиресун меч Бесиктас Гиресунспор беин спорт хд Спорт Спорт Селцук беин спорт хд Спорт Селцук хд

Тарафтариум24 Бешикташ Гиресунспор Гледајте меч уживо, гледајте бесплатне бесплатне цурења, гледајте Јустин ТВ, Јојобет ТВ, Матбет Фрее Матцх Гледајте Фантариум24 Бесиктас Гиресунспор утакмице уживо, гледајте бесплатна бесплатна цурења, гледајте Јустин ТВ, Јојобет ТВ, Матбет бесплатне утакмице