Резиме: Коњаспор 2-1 Галатасарај са најзанимљивијим детаљима меча и веза до голова

Резиме Кониаспор Галатасараи Резиме меча и линк за гледање голова

Галатасарај је прекинуо низ од 26 утакмица без пораза у 14. недељи Супер лиге поразом од Коњаспора са 2-1. У мечу где је Галатасарај повео у 31. минуту са Милотом Рашицом у првом полувремену, домаћи Коњаспор је победио са 2-1 головима Сонера Дикмена и Огулцана Улгуна у другом полувремену и освојио 3 бода. Навијачи могу да погледају цео резиме, голове и важне тренутке утакмице Коњаспор-Галатасарај на сајту Беин Спортс.

Галатасарај је играо против Коњаспора у гостима у 26. недељи Супер лиге Спор Тото. Угостивши стадион градске општине Коња, тим је победио резултатом 2-1.

Галатасарај је повео Милотом Рашицом у 31. минуту, док је Коњаспор на овај гол узвратио Сонером Дикменом у 62. минуту. Коњаспор, који је постигао још један гол са Огулцан Улгуном у продужетку, добио је меч са 2-1.

Беркан Кутлу, који је почео утакмицу у првих 11 у Галатасарају, суспендован је у 35. минуту због жутог картона. Беркан Кутлу следеће недеље неће моћи да игра против Адане Демирспора.

После овог резултата прекинут је 14. победнички низ Галатасараја у лиги.

Галатасарај је овим резултатом освојио 60 бодова. Коњаспор је порастао на 34 бода.

Галатасарај ће следеће недеље у лиги играти против Адане Демирспор. Коњаспор ће отићи у Умранијеспор.

Резиме меча Коњаспор 2-1 Галатасарај и важни моменти меча

90+3 ГОЛОВА | Коњаспор је повео са 2-1 голом Огулцан Улгуна. Огулцан, који је додавањем Бруна Паза дочекао лопту испред, снажним и меким ударцем послао је лопту у мрежу.

88′ Гол Коњаспора против Ендрија Чекиција се не рачуна у офсајд. Ендри Цекици је добио жути картон због скидања дреса након овог гола.

77 Николо Заниоло шутира ван казненог простора, Шехић изводи корнер у последњем тренутку.

76′ Махир је погодио лопту иза стативе упућену у задњи део одбране. Балон је одлетео.

71′ Лопта Милота Рашице у мрежу поништена због офсајда.

70 је из Рашице кренуло у Икарди. Икарди није добио ударац који је желео.

70′ Франциско Калво добија жути картон због прекршаја над Икардијем.

68′ У брзом нападу Коњаспора, Марлос је покушао да убаци лопту до Диуфа у празно поље, али је Кан Ајхан критично интервенисао.

62′ ГОЛ | Коњаспор је изједначио голом Сонера Дикмена. Сонер је имао веома добру контролу лопте, коју је Бруно Паз одузео са земље. Ударац који је упутио десном ногом погодио је и Муслеру и отишао у мреже.

61′ Саша Бои добија жути картон због фаулирања Марлоса.

60′ Икарди је погодио даљну стативу, а Серхио Оливеира је отишао у шеснаестерац. Кожни пут је дошао до врхунца.

57′ Абдулкерим је интервенисао у лопту, коју је Калво скренуо унутар шеснаестерца. Муслера је у последњем тренутку спасао лопту ка голу.

54′ Поништен погодак Маме Диуфа у Коњаспору због офсајда.

51′ Икарди не може да додирне лопту коју је Лео Дубоа одузео са левог бока. Потом је подигнута застава офсајда.

43′ Саша Бои шаље лопту у шеснаестерац са десне стране и креће ка голу. Под контролом Шехића лопта је погодила бочне мреже.

37 Још једно жуто за Икардија! Аргентинска звезда је добила жути картон након што је фаулирао Адила у везном реду.

36′ Беркан Кутлу добија жути картон због фаула који је направио над противником у везном реду. Беркан Кутлу је суспендован са жутим картоном. Јанг је одсутан са утакмице Адана Демирспора.

31′ ГОЛ | Галатасарај је повео са 1:0 голом Милота Рашице. У брзом нападу Галатасараја, Керем је видео Рашицу испред. Фудбалер Косова је меким ударцем левом ногом послао лопту у мреже.

29′ Икарди је видео Боија како се котрља са леђа. Боеи је пуцао дијагонално. Голман Шехић је извео лопту из корнера.

21' Алехандро Позуело је шутирао Франциско Калво у казнени простор. Лопта је отишла изнад главе.

18′ Милот Рашица шаље лопту у бек одбране, а Икарди центаршутом шаље лопту у мрежу. Лопта је остала у голману Шехићу.

13′ Лук Марлоса Морена погађа одбрану и иде ка Муслери.

Мухаммет Демир дочекује лопту са десног крила на 5′ Абдулкерима. Хтео је то да препусти Махиру Емрелију, који је био у шеснаестерцу, али је Дубоа интервенисао.

3′ Махир Емрели се спустио из задњег реда са десне стране и испао. У одбрани, критички одговор Дубоа.

1′ меч је почео знаком Зорбаја Кучука.

Погледајте најзанимљивије детаље Коњаспора Галатасараја Youtube Беин Спортс Кониа ГС линк за преглед меча. Какав је резултат утакмице Коњаспор Галатасарај? Када је утакмица Коњаспор Галатасарај? Ко је постигао голове на утакмици Коњаспор Галатасарај? Резиме гледања Коњаспор Галатасарај youtube, Гледајте резиме утакмице Коња Галатасарај у спорту, лиг тв Кониаспор гледајте резиме Галатасара, гледајте резиме меча Коњаспора, Ко је постигао голове утакмице Коњаспор Галатасарај? Колико траје утакмица Коњаспор Галатасарај?, Гледајте голове Коњаспора, гледајте резиме утакмице Галатасараја, гледајте резиме, беин спорт Гледајте резиме утакмице Галатасара, Ко је постигао голове Коњаспора?, Ко је постигао голове Галатасараја?, Гледајте голове Галатасараја