Галатасараи Умранииеспор Најзанимљивији моменти и голови (3-2) Беин Спортс линк за гледање

галатасараи умранииеспор мац резиме и циљеви беин спортски сат гс умраниие мац резиме ватцх цопи

Галатасарај Умранииеспор Најзанимљивији резултат меча: (3-2) и њихови голови гледајте Беин Спортс Youtube Лиг Тв Гс УМРАНИИЕ погледајте линк за резиме меча Погледајте резиме и голове меча Галатасараја Наставите да читате наше вести да бисте гледали голове Икардија! Гледајте најзанимљивије детаље Галатасарај Умранијеспор Youtube Погледајте везу за резиме меча Беин Спортс Гс УМРАНИИЕ. Какав је резултат утакмице Галатасараи Умранииеспор? Колико пута је меч Галатасарај Умранијеспор завршен? Ко је постигао голове на утакмици Галатасарај Умранииеспор? Погледајте резиме Галатасараи Умранииеспор youtube, Гс Умранииеспор гледај резиме меча у спорту, лига тв Галатасараи Умранииеспор гледај резиме, гледај резиме утакмице Галатасараи, Ко је постигао голове на утакмици Галатасараи Умранииеспор? Колико дуго траје утакмица Галатасараи Умранииеспор?, Гледајте голове Галатасараи, гледајте резиме меча Умранииеспор, гледајте резиме, беин спорт Умранииеспор гледајте резиме, Ко је постигао голове Галатасараи?, Ко је постигао голове Умранииеспор'с?, Гледајте детаље Умранииеспор голова Умранииеспор Галатасараи…

Галатасарај победио: Галатасарај је победио Умранијеспор са 22-3 у мечу 2. недеље Супер Тото Супер лиге. У другом полувремену победио је са 2 гола Икардија. Галатасарај је повећао резултат на 51, а разлика између лидера Фенербахчеа била је 7 поена. Умранијеспор је остао на 14 бодова. Галатасарај следеће недеље има дерби меч са Трабзонспором, док ће Умранијеспор угостити Адана Демирспор.

Какав је резултат утакмице Галатасараи Умранииеспор?

Утакмица Галатасараи Умранииеспор завршена је резултатом 3-2 надмоћношћу Галатасараја.

Ко је постигао голове на утакмици Галатасарај Умранијеспор?

Абдулкерим Бардакчи и аргентинска звезда Мауро Икарди постигли су два гола која су донела победу Галатасарају.

Голове Умранијеспора постигли су Умут Наиир и Огуз Гурбулак.

Гледајте Галатасараи Умранииеспор Из минута у минут Најзанимљивије тачке и голови

Утакмица одиграна на стадиону Неф почела је данас у 20.00 часова. Судија Џихан Ајдин је досудио 1 пенал у корист Галатасараја, а жуто црвени тим је пенал претворио у гол Икардију.

1′ Утакмица почиње ударцем домаћина Галатасараја.

2′ У сусрет лопти иза пенала, Лукас Тореира без чекања удара по земљи, али се кожна лопта враћа из одбране.

3′ Дрис Мертенс, који је са леве дијагонале послат у казнени простор, погађа лопту чим уђе у шеснаестерац, али голман Оркун Оздемир стиже до десног горњег угла и успева да сакупи лопту.

7′ Гостујући тим се приближио голу! Онур Ајик, који са левог крила помера лопту упућену у бек одбране, са леве стране искоса улази у шеснаестерац и окушава срећу са земље, али голман Фернандо Муслера не дозвољава гол!

11′ Гол [0-1] (Који кредит Умранииеспор) ГОООЛЛ !! КуелКреди Умранииеспор је повео са Умутом Наииром! У нападу који се брзо развија са десног крила, Гералдо престиже свог противника и улази у шеснаестерац и шаље свој пас ка шеснаестерцу без спуштања до последње линије. У овом тренутку, додавање Умут Наиир погађа земљу и враћа мрежу у леви угао.

15′ Поново гостујући тим веома близу гола! Остављајући свог противника иза себе у нападу са десног крила, Гералдо шаље свој пас на белу тачку без спуштања до последње линије. У овом тренутку додавач Дурел Авуну изводи ударац са земље, али голман Фернандо Муслера не дозвољава гол на два ударца!

18′ Серхио Оливеира, који пасом Керема проналази лопту иза шеснаестерца, снажно погађа земљу, али голман Оркун Оздемир не дозвољава гол!

21′ Саша Бои, стартује са десне стране, шаље везисту у шеснаестерац. Лопта, која је остављена искоса у казненом простору, била је испред Дриса Мертенса. Искусни играч шутира без чекања, али кожна лопта иде директно до голмана Оркуна Оздемира.

26′ Милот Рашица шаље пас са десне стране у казнени простор. Након карома у шеснаестерцу, Мауро Икарди шаље свој пас свом пријатељу Керему Актуркоглуу поред шеснаестерца. Керем без чекања окуша срећу са земље, али одбрана успева да интервенише у последњем тренутку.

32′ Гол [1-1] (Галатасарај) ГОООЛЛ !! Галатасарај ремизирао са Абдулкеримом Бардакчијем! Дрис Мертенс шаље везног играча у простор за шест пасова након ударца из угла десног крила. Абдулкерим Бардакчи се одбија од далеке стативе главом Виктора Нелсона, завршавајући лопту и враћајући округлу кожну лопту из левог угла у мрежу.

36′ Гостујући тим се приближио голу! Додавањем са десне стране, Гералдо шаље свој ваздушни пас иза пенала. У међувремену, Дурел Авуну шутира свој долазак, али голман Фернандо Муслера поново блокира гол!

39′ Гол [1-2] (ХагиКреди Умранииеспор) ГОООЛЛ !! Креди Умранииеспор је повео са Огузом Гурбулак!

43′ Дрис Мертенс, који пасом Лукаса Тореире проналази лопту иза шеснаестерца, размишља директно у гол, али голман Оркун Оздемир стиже до левог угла и успева да добије кожну лопту.

56′ Јунус Акгун шаље везисту у шеснаестерац у нападу са десног крила. Лопта која се одбија од одбране остаје испред Саше Боија на десној страни шеснаестерца. Искусни играч снажно погађа, али голман Оркун Оздемир стиже до левог угла и не дозвољава гол!

59′ ПЕНАЛ!!! Страхил Попов игра руком у казненом простору, а судија Џихан Ајдин показује на белу тачку!

60′ Пенал Гоал [2-2] (Галатасарај) ГОООЛЛ !! Мауро Икарди комбинује мреже и кожни круг са ударцем паненке у средину гола и окупља екипу!

63′ Лукас Тореира, који након додира са десног крила проналази лопту у десној дијагонали казненог простора, шутира са земље, али голман Оркун Оздемир стиже до левог угла и не дозвољава гол.

77′ ЦРВЕНИ КАРТОН! Дурел Авуну, који је елиминисао свог противника Лукаса Тореиру у борби на средини терена у БириКреди Умранијеспору, био је у офсајду са својим другим жутим картоном!

79′ Галатасарај нема никакве користи од апсолутне гол позиције код Бафетимбија Гомиса, који је ушао у игру! Хуан Мата шаље везисту на даљну стативу у угао изведен са десног крила. У међувремену, Абдулкерим Бардакцı ударцем главом шаље пас на другу стативу. Пронашавши лопту испред себе, Бафетимби Гомис покушава срећу са земље, али голман Оркун Оздемир успева да интервенише у последњем тренутку!

82′ Гол [3-2] (Галатасарај) ГОООЛЛ !! Галатасарај повео са Мауром Икардијем! Абдулкерим Бардакчи, који се састаје са лоптом на левој дијагонали, шаље свој везни ред ка пенал.