Рели крос шампиони одређени у Заливу

Реликрос шампиони одређени у заливу

Финална трка Турског првенства у рели кросу 2022. у организацији Турске федерације аутомобилских спортова (ТОСФЕД) на тркачкој стази Корфез под главним покровитељством ИЦРИПЕКС-а одржана је уз учешће 4 спортиста у 17 различите категорије.

На крају трка на 1500 метара дугој стази за рели крос, Али Ишери је освојио прво место у категорији 1, док је Бурак Далкıлıц био други.

У категорији 2, Бурак Кафа из Цастрол Форд Теам Туркеи је био први, Мерт Иудулмаз је друго место, а Левент Ацар треће место. У категорији 3 прва три места били су Халид Авдагић, Гуркал Мендерес и Серкан Гулец из ГП Гараге Ми Теам, док је у категорији 4, Цаглаиан Целик освојио прво место, а Али Цаталбас из ГП Гараге Ми Теам је освојио друго место.

Организацију, коју је са интересовањем и узбуђењем пратила бројна публика, улепшали су дрифт шоу Тимур Помак, Угур Сојлу, Омер Орс, Абас Чимен, Ханде Танчар и Фарнуш Резаи.