Ваккорама једриличарски тим се вратио из Гоцека са почастима

Сматрајући спорт саставним делом моде и учешћем на важним једриличарским тркама у земљи са Ваккорама једриличарским тимом, Ваккорама је постигао важан степен на 19. Јесењој Гоцек тркачкој недељи. Ваккорама Саилинг Теам освојио је треће место у тркама. Тимску награду Цему Хаку уручио је председник савеза.

19. Јесења недеља трке Гоцек и Ататурк куп 10. новембра, одржани у округу Фетхије у Мугли, били су сведоци борбе једрилица. Трке које је организовао Јахт клуб Гоцек и на којима је учествовао укупно 161 чамац трајале су 5 дана. У тркама које су почињале унутар залива, спортисти су се жестоко надметали како би се пласирали у географску руту.

У оквиру 19. Гоцек Аутумн Раце Веек, Лагхерта је заузела прво место, Магиц Твелве је заузела друго место, а Ваккорама Саилинг Теам је заузео треће место у ИЦР 1.

На крају тешке борбе, Ваккорама Саилинг Теам, који је заузео треће место, прославио је успех на бини. Трофеје је победницима уручио Озлем Акдурак, председник Једриличарског савеза.