Баја Кирмасти Задивљујуће

Битци.цом је закључио са вођством тима Баја Кирмасти Мерт Бецце-Сертац Татар, другу трку ТОСФЕД Баја купа 2021. У организацији Клуба алтернативних спортова Бурса (БАСК) уз доприносе Градске општине Бурса, организација је започела свечаним стартом одржаним у Градском парку Худавендигар у суботу, 13. новембра. Трка, у којој се два дана такмичило 20 возила и 40 спортиста на стази од 422,30 километара између Улуабата и Синцансарнича, завршена је церемонијом доделе награда у недељу, 14. новембра, испред хотела Бурса.

У трци у којој су екипе које се такмиче са Сузуки Витаром формирале прва 3 степеника победничког постоља, друго место заузео је тим Толга Иилмаз-Ејдер Текин Еришти, док је треће место заузео Мурат Камил Алтун-Тувана Саиар. Док је класа ТХ1 такође резултирала овим рангирањем, у класи ТХ2 Иљас Сонмез-Бозкир Пелистер је био први, Салих Чаршантурк-Мехмет Јилдирим је био други, а Батухан Коркут-Мерт Тепе из Бантбору Оффроад тима је био трећи. У класи ССВ прво место заузео је Исрафил Акиуз-Тимур Санцак, док је на другом месту Ертан Нацароглу-Онур Сıрıмоглу из Битци Рацинг Теам-а, а на трећем Еилем Текин-Али Саим Текин.

Трећу утакмицу Битци.цом 4 ТОСФЕД Баја купа, која се састоји од укупно 2021 трке, одржаће од 04. до 05. децембра Клуб за спортове на отвореном и оффроад Болу, чији је скраћени назив БОЛОФФ.