Мрежа летова Емиратеса досегла је 85 градова

Мрежа летова Емиратеса досегла је 85 градова
Мрежа летова Емиратеса досегла је 85 градова

Emirates, 11 Eylül’den itibaren haftada iki uçuşla Moskova Domodedovo Havalimanı’na (DME) yolcu hizmetlerini yeniden başlatacak. Moskova’ya uçuşların yeniden başlaması, havayolunun Avrupa’daki genişleyen ağını 26 şehre çıkararak Emirates’in küresel yolcularına Avrupa’ya daha fazla seyahat seçeneği ve Rusya’daki yolculara Dubai üzerinden Orta Doğu, Asya Pasifik ve Afrika’ya yeni bağlantılar sunacak.


Emirates, seyahat taleplerini karşılamak için yolcu operasyonlarının sorumluluğunu sürdürmek amacıyla uluslararası ve yerel yetkililerle yakın bir şekilde çalışıyor.Uçuş ağı bağlantısını kademeli olarak yeniden kuran Emirates, yolcularının, mürettebatının ve topluluklarının sağlık ve güvenliğine daima öncelik veriyor. Moskova’nın eklenmesiyle birlikte Eylül ayında Emirates’in küresel ağı 85 şehre ulaşacak.

Moskova’ya uçuşlar Cuma ve Cumartesi günleri olmak üzere haftada iki kez gerçekleştirilecek. Cuma günleri, Emirates’in EK 133 sefer sayılı uçuşu Dubai’den 10:10’da kalkacak ve yerel saatle 14:25’te Moskova’ya varacak. EK 134 sefer sayılı dönüş uçuşu, Moskova’dan 17:35’te kalkacak ve yerel saatle 23:35’te Dubai’ye varacak. Cumartesi günleri, Emirates’in EK 131 sefer sayılı uçuşu Dubai’den 16:15’te kalkacak ve yerel saatle 20:30’da Moskova’ya varacak. EK 132 sefer sayılı dönüş uçuşu, Moskova’dan 23:20’de kalkacak ve ertesi gün yerel saatle 05:30’da Dubai’ye varacak.

Emirates’in Boeing 777-300ER ile gerçekleştirilecek olan uçuşları için emirates.com.tr üzerinden veya seyahat acenteleri aracılığıyla rezervasyon yapılabilir. Yolcular ayrıca, Emirates’in çok sayıda bölgesel noktaya erişim imkanı sunan Rusya’daki ortak uçuş iş ortağı S7 Airlines ile uçuş bağlantılarının keyfini çıkarabilirler.

Dubai uluslararası iş ve eğlence amaçlı ziyaretçilere kapılarını yeniden açarken, yolcular şehre seyahat edebilir veya seyahatleri sırasında şehirde bir mola verebilirler. . Seyahat edenlerin, ziyaretçilerin ve toplumun güvenliğini koruma amacıyla, hangi ülkeden geldikleri fark etmeksizin Dubai’ye (ve BAE’ye) gelen BAE vatandaşlarının, BAE’de ikamet edenlerin, turistlerin ve burada aktarma yapan tüm yolcuların COVID-19 PCR testi yaptırması zorunludur.

Одредиште Дубаи: Са својим сунчаним плажама, атракцијама културног наслеђа и смештајним објектима и садржајима светске класе, Дубаи је један од најпопуларнијих светских градова. У 2019. години град је дочекао 16,7 милиона посетилаца и био домаћин стотинама глобалних састанака и сајмова, као и спортских и забавних догађаја. Дубаи је постао један од првих градова на свету који је од Светског савета за путовања и туризам (ВТТЦ) добио печат за сигурно путовање својим свеобухватним и ефикасним мерама за осигурање здравља и безбедности посетилаца.

Флексибилност и сигурност: Емиратес-ове политике резервација пружају путницима флексибилност и поверење у њихове путничке планове. Путници који су купили карту Емирата за путовање 30. новембра 2020. или пре 30. септембра 2020. године, морају да промене своје путне планове због неочекиваних ограничења лета или путовања ЦОВИД-19 или ако су резервисали тарифе Флек и Флек плус. Они могу искористити услове резервације и опције које нуде флексибилност.

COVID-19 ile ilgili masraflar için ücretsiz, küresel teminat: Yolcular, seyahatleri sırasında kendilerine COVID-19 tanısı konması halinde, havayolunun COVID-19 ile ilgili tıbbi masrafları ücretsiz karşılamayı taahhüt etmesi sayesinde artık güvenle seyahat ediyorlar. Bu teminat 31 Ekim 2020 tarihine (ilk uçuş 31 Ekim 2020 tarihinde veya öncesinde tamamlanmış olmalıdır) kadar Emirates’le uçan yolcular için geçerlidir. Yolcular, seyahatlerinin ilk uçuşunu gerçekleştirdikleri andan itibaren 31 gün süreyle faydalanmaktadır. Bu uygulama ile Emirates yolcuları Emirates ile uçtukları şehre vardıktan sonra başka bir şehre seyahat etseler bile, bu teminatın güvencesinden yararlanmaya devam etmektedirler. Daha fazla bilgiye aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz: https://www.emirates.com/tr/turkish/help/covid19-cover/ .

Здравље и сигурност: Емиратес је применио свеобухватан сет мера, укључујући поделу бесплатних хигијенских комплета који садрже маске, рукавице, средство за дезинфекцију руку и антибактеријске марамице свим путницима како би се осигурала сигурност путника и запослених, како на земљи, тако и у ваздуху, на сваком кораку њиховог путовања. За више информација о овим мерама и услугама доступним на сваком лету, посетите: https://www.emirates.com/tr/turkish/help/your-safety/ .

Turist giriş şartları: Uluslararası ziyaretçilerin Dubai’ye giriş koşulları hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki adresi ziyaret ediniz: https://www.emirates.com/tr/turkish/help/flying-to-and-from-dubai/

Dubai’de ikamet edenler en son seyahat koşullarını aşağıdaki adresten kontrol edebilirler: https://www.emirates.com/tr/turkish/help/flying-to-and-from-dubai/

Новинска агенција ХибиаСохбет

Будите први који ће коментарисати

Коментара