Фаворити нису довољни у иаанкаиа

Фаворитес ин Цанкаиада Зорланмади

би Анкара Аутомобиле Спортс Цлуб, у знак сећања на покојног раллици Хасана Калаицı 2019 Турско пењачко првенство одржано у Цанкаиа 4 метра иза себе оставила успешну организацију.

6 км. У трци, која је прегажена преко 3 излаза на дугој асфалтној стази, Цаглар Унувар је освојио прво место у категорији 2 са својом Опел Астром ГСИ, Низаметтин Каинак се такмичио са Фиат Палио Кит Цар-ом за БЦ Висион Моторспорт и Рамазан Екиз у конкуренцији са Фиат Палиом. за ГП Гаража Мој тим је освојио треће место. .

Рефик Бозкурт из Анкаре успео је да буде најбрже име дана у категорији 3, што је била борба за Ренаулт Спорт Цлиос, док је Аихан Гермирли из БЦ Висион Моторспорт био други, а Ердал Етиемез треће место на подијуму. У категорији 4, који је био сведок борбе два аутомобила, Митсубисхи Ланцер ЕВО У конкуренцији са ИКС у име ГП Гараге Ми Теам, Емин Цем Иалıн освојио је прво место и награду за "најбоље време". ГП Гараге Ми Теам освојио је награду „Најбољи тим“ на трци, у којој је Тугрул Коселерин освојио друго место у категорији 4 са Сеат Леон Суперцопом.

Победнички спортисти награде, који је изгубио живот у трагичној саобраћајној несрећи КСНУМКС Анкара Турска рели Цхампион спортисти Хасана КАЛАИЦИ са супругом и копилот су представљени КАЛАИЦИ Дунав и Анока званичнике.