Измир на клизалишту

Печат Измира на клизалишту: Мали спортисти градске општине Измир освојили су 2 златне, 3 сребрне и 3 бронзане медаље на Инцентиве првенству Турске у уметничком клизању одржаном у главном граду.

Спортисти који су се такмичили у име Градске општине Измир на Инсентив првенству Турске у уметничком клизању оставили су снажан утисак својим успехом. Спортисти Метрополитанске општине Измир освојили су 15 златне, 77 сребрне и 2 бронзане медаље на првенству које је одржано у Палати клизања БЕЛПА у Анкари и на којем је учествовало 3 екипа и 3 спортиста из Истанбула, Коџаелија и Анкаре, као и Измира.

Бату Тасасиз у мушкој категорији од 6-7 година и Сезен Озтурк у женској категорији надмашили су све своје такмичаре и постали шампион. Топрак Гулукаја освојио је сребрну медаљу код мушкараца узраста 6-7 година, док је Нехир Алан, који се такмичио у истој старосној категорији, освојио треће место код жена.

Беркант Алгул у категорији мушкараца од 9-10 година и Дефне Гунце Кıлıц у женској категорији освојили су сребрну медаљу, док су Ефе Кизик и Езги Гулер освојили бронзану медаљу.