Ацуте Снов Спортс Литтле Ски Теам

Мали скијашки тим за акутни снег Мали скијашки тим на постољу: Мали скијашки тим за акутни снег на подијуму на сценским такмичењима у Улудагу!

Такмичећи се под покровитељством МЕДИЦАЛПАРК-ВБГ ДЕНИЗЦИЛИК-ПЕГАСУС АИРЛИНЕС, АКУТ Снов Спортс Јуниор Теам учествовао је на Турској Јуниор Поинтс скијашким такмичењима, одржаним 7-8. марта 2014. у Бурси/Улудаг Ски центру, са 190 спортиста и такмичара, . Јуниорски тим АКУТ Снов Спортс, који је освојио 12 златне и 2 бронзане медаље у дисциплинама слалом и велики слалом у категорији дечаци јуниори и 2 бронзану медаљу у дисциплини слалом у категорији јуниорке, циља на првенство у турском скијању. Првенство.

Ерен ИСЦИМЕНЛЕР је освојио златне медаље, Ерке БЕСЛЕР бронзане медаље у категорији млађих дечака, Ерке БЕСЛЕР златне, Ерен ИСЦИМЕНЛЕР бронзане медаље у слалому, а Пери ТУФЕКЦИ бронзане медаље у категорији јуниорки. Овим резултатима АКУТ Теам је освојио 12 од 5 подељених медаља и показао да је убедљив у финалу првенства које ће се одржати од 27. до 28. марта 2014. године.