Рвач Адем Бурак Узун трећи на свету

Омладински и спортски клуб Метрополитанске општине Измир наставља да доноси успех нашој земљи на међународној сцени. Клубски атлетичар Адем Бурак Узун освојио је бронзану медаљу на Светском првенству у рвању грчко-римским стилом до 23 године у Београду.

Рвач Омладинског и спортског клуба Метрополитанске општине Измир Адем Бурак Узун постигао је значајан успех. Млада атлетичарка Измира освојила је бронзану медаљу на Светском првенству у рвању грчко-римским стилом до 23 године које је почело у Београду. Наш атлетичар, који се у организацији такмичио у категорији до 55 килограма, у мечу за треће место победио је противника из Казахстана Арслана Абдурахманова, док је водио 4-0, и постао трећи на свету.